FrostSEO UK FrostSEO US FrostSEO PL FrostSEO ES FrostSEO MX FrostSEO GIB

Angelika Wiecław

30 czerwca 2014

O Autorze:

Pracowniczka Działu Obsługi Klienta FrostSEO. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku Prawo Administracyjne, ponadto w 2013 r uzyskała Certyfikat Microsoft IT Academy. Specjalista d/s researchu w Internecie. Miłośniczka: Internetu, blogów internetowych, portali społecznościowych.

- [email protected]

Inne Artykuły:

Niedawne zmiany w polskim ustawodawstwie umożliwiły handel przez Internet produktami farmaceutycznymi – w tym lekami na receptę. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na apteki internetowe firma FrostSEO oferuje integrację naszej linii E-Commerce z najpopularniejszym oprogramowaniem do zarządzania aptekami.

FrostSEO wprowadza do swojej oferty pełną synchronizację z linią programów KamSoft dedykowanych dla aptek. Oznacza to, że od dzisiaj będziesz mógł jednym kliknięciem wymienić między swoim modułem KS-Apteka Internetowa a sklepem internetowym FrostSEO kompletne dane doczycące:

  • Oferowanych produktów
  • Cen
  • Kategorii
  • Zdjęć
  • Zamówień
  • Recenzji Klientów

W praktyce oznacza to, że oferowane przez nas sklepy internetowe stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Integracja wdrożona przez FrostSEO zgodna jest ze specyfikacją firmy KamSoft i od dłuższego czasu jest wykorzystywana produkcyjnie przez naszych Klientów.

Jeżeli prowadzisz aptekę stacjonarną, otwarcie się na Internet może być dla Ciebie szansą na zwiększenie zasięgu i pomnożenie swoich dochodów. Skontaktuj się z nami już dziś a pokażemy Ci, jak w jeden dzień możemy opublikować całą Twoją ofertę z programu KamSoft na Twoim nowym sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *